FC Inter Ostrava - Alex 1:7

19.10.2011 19:23

Do zápasu jsme nakročili dobrým směrem a už od první minuty jsme tým Alex k ničemu nepouštěli. Po 5 minutách stáli při týmu Alex všichni svatí, neboť po naší střele se míč odrazil od břevna na čáru a zpátky ven do hřiště. Ale za nedlouho jsme se stejně ujali vedení, když Kuba Babilon překonal soupeřova golmana. Ale to bylo  pro tento zápas vše, co jsme taky předvedli. Je to tvrdé, ale jestli budeme dělat takové chyby a dostávat takto laciné goly, tak můžeme hrát krásně jak chceme, ale nikdy neuhrajeme ani bod! A to byl tento zápas náš největší problém! Jelikož jak jsme obdrželi laciný gol na 1:1 a pak hned v závěsu na 2:1 tak nás to na tolik rozhodilo, že jsme začli hrát špatně a když se k tomu přidájí další 3 laciné goly tak je prakticky po hře. Nicméně, v útočné fazi jsme taktéž selhali, neboť jsme neproměnili minimálně 4 mega tutovky. Konečný výsledek 7:1 pro FC Alex. A to hráči Alexu kdy, měli přesilu o jednoho hráče v poli, kvůli červené kartě kterou jsme dostali, spálili dalších pět dobrých příležitostí. No zaplať Pánbůh za to, jinak jsme odcházeli ještě s větším přídělem.

Hodnocení zápasu : Po prvních 10 minutách Vám řeknu že jsem byl spokojen s naší předváděnou hrou a tudíž i zaslouženě  vstřelenou brankou. Ale to co se dělo potom, jsem ani náhodou nečekal, že se může něco takového stát a my prohrajem takovým brankovým rozdílem!!!! Hold fotbal je o chybách a my těch individuálních chyb nadělali mraky:-(:-(

Nejlepší hráči : Nikdo

Zůčastnili se : Bohm. ml, Štefánek, Kůrovec, Hába, Martinák, Nevřala, Babilon