FC Inter Ostrava - FC Fifejdoss Ostrava 3:0, 3:1, 4:3

20.09.2011 22:17

Tento trojzápas byl ukázkou toho co nám nejvíce jde a to je spalování 100% šancí. Tolik golových příležitostí jsme snad  ještě neměli!!!! První zápas jsme spálili snad 10 jasných tutovek, ale přesto jsme vyhráli 3:0. Druhý zápas se nesl ve stejném duchu, kde jsme opět nezvládali zakončení. Přesto jsme vyhráli výsledkem 3:1. Třetí zápas byl zbytečně vyhecovaný z obou dvou stran a tak jsme nebyli tolik koncentrovaní a dlouhý čas jsme prohrávali už o dvě branky. Ale naštěstí jsme zvládli konec zápasu a otočili jsme během 8 minut z 3:1 na 4:3.

Hodnocení zápasu : Kdo  s hráčů je spokojený s výsledkem, tak by  rozhodně být neměl!  Tolik golových šancí a jen 10 proměněných v goly, je na zamyšlení!!!

Nejlepší hráči dle mého názoru : Babilon, Heger

Zůčastnili se : Bohm. stHeger, Bohm. ml, Hába, Svoboda,  Štefánek, Číž, Nevřala, Krajczy, Veseleňák, Babilon

Nezůčastnili se :   Pluta, Cieslar, Pyszko, Kliment, A.Dluhoš, Kůrovec, Martinák, Jedlička,

Branky : Babilon               3