FC Inter Ostrava - FC FIFEJDOSS Ostrava 2:2, 5:2, 8:2

23.08.2011 15:11

V pondělí 22.8 2011  se v hale Sareza od 20:30 hod uskutečnil náš 2 přátelský zápas s týmem FC FIFEJDOSS Ostrava.

Naše hojná účast na zápase předurčovala v kvalitní výkon. Hrálo se jako obvykle na 3 zápasy po 25 minutách.

Do prvního utkání jsme nastoupili s  obvyklou taktikou kterou naše první čtverka dodržovala výborně, ale jenom co se týče obranné fáze. V útočné fázi jsme byli bezzubí. A tak nastoupila naše druhá čtverka která obranu soupeře řádně zaměstnávala. Neuběhlo moc času a časté útoky proměnili v goly. Ale náš soupeř hrozil stále z  brejků a za nedlouho nás také potrestal. Po prvním utkání to skončilo smírně 2:2. Do druhého dějství nastoupila  naše první řada a opět jsme se v útočné fázi trápili. Nezbývalo nic než nasadit naše útočně laděné spoluhráče,  kteří své snažení opět proměnili v goly. Po druhém utkání svítil stav na ukazateli 5:2!! Do třetího utkání naordinoval kouč pressing . A to byla ta pravá taktika pro naši první řadu, která soupeři uštědřila 3 branky za pouhých 5 minut. V tuto chvíli hráči  FC Fifejdos nevěděli co že mají vlastně hrát. Třetí utkání skončilo suveréně 8:2 pro náš výběr.

Všechny 3 utkání bych zhodnotil jako velký posun a zlepšení hlavně po taktické stránce.

Nejlepší hráči dle mého názoru : Veseleňák, Jedlička

Zůčastnili se : Bohm. st, Heger, Bohm. ml, Jedlička, Hába, Babilon, Svoboda, Brachtl, Veseleňák, Štefánek, Číž.

Nezůčastnili se : Kurovec, Martinák, Krajczy, Pluta, Cieslar, Pyszko, Dorušák, Nevřala, Kliment, Dluhoš. A

Branky :  Veseleňák    6