FC Inter Ostrava - FC Hattrick Ostrava 6:0, 6:2 , 7:2

19.08.2011 02:35
Na náš první oficiální den v hale jsme si pozvali k přátelskému utkaní tým 3 futsalové třídy a to Hattrick Ostrava.

Po domluvě se hrálo 3x 25 minut. První zápas jsme Hattrick prakticky k ničemu nepustili, neboť jsme přesně dodržovali taktické pokyny našeho kouče a sil bylo ještě dostatek.Po 1 dějství svítilo na ukazateli 6:0:-). Do 2 zápasu jsme vstoupili o něco hůř a to se také podepsalo na výsledku který skončil 6:2. Do posledního utkání jsme se opět herně zlepšili a kontrolovali jsme hru. Po 15 minutách jsme zkusili přejít na jiný herní styl, ale nemáme ho stále tolik zažitý a sil už také nebylo moc. Tudíž jsme začli dělat chyby. Přesto se to na výsledku nějak negativně neprojevilo a vyhráli jsme 7:2.

Všechny 3 utkání bych dohromady zhodnotil jako v celku povedené, ale s poznatkem že bez taktických pokynů našeho kouče jsme vždycky polovični.

Nejlepší hráči : Svoboda,Číž

Zůčastnili se : Bohm. st, Svoboda, Číž, Hába, Štefánek, Jedlička, Bohm ml, Nevřala, Heger

Chyběli         : Kurovec, Brachtl, Babilon, Pyszko, Cieslar, Krajczy, Veseleňák, Kliment, Dorušák, Martinák, Dluhoš. A

Branky : Svoboda 6