FC Inter Ostrava - Roka Metal 2:1

06.11.2011 07:30

Do utkání jsme vstoupili konečně se silným kádrem a to ještě v 9 hráčích, takže se čekalo že vybojujem všechny 3 body. A taky nám začátek zápasu náramě vyšel, po krásné akci jsme se asi již po 7 minutách ujali vedení a od té doby byl zápas plně v naši režii. Po té začal být zápas nesmírně vyhecovaný a ze strany soupeře dosti nervozní. Ale my si hráli svou hru a  po krásných akcích jsme si vyprácovávali šanci za šancí, ale buhužel jak už bývá zvykem jsme je neproměňovali! Ale přece jenom se  jedna dobře trefená střela ujmula a stav už byl 2:0 pro náš výběr. Do druhého poločasu jsme šli se stejnou taktikou a nasazením, ale po individuální chybě jsme hned v úvodu inkasovali a stav byl 1:2. Od té chvíle jsme řádně znervozněli a Rokametal se po vstřelené brance chytl a začal nás přehrávat. Nicméně my neustále hrozili z brejkových situací, kde jsme ale bohužel opět neproměnili 100% příležitosti. Ke konci zápasu se Rokametal rozhodl hrát s liberem a my se dostávali pod obrovský tlak a několikrát nás zachránil výborně chytající golman.

Hodnocení zápasu :  Konec podzimní části jsme zakončili perfektní hrou a 3 body, co víc si jen přát:-)

Nejlepší hráči  Heger, Svoboda

Zůčastnili se :   Bohm. ml, Valošek. R,  Hába, Martinák, Heger, Svoboda, Babilon, Krajczy, Kurovec